مجله زنجیره فناوری

درباره ما بیشتر بدانید!

مجله «زنجیره فناوری» که با نام «زنجیره» شناخته می‌شود، یکی از پروژه‌های مجموعه «فانداچین» است، که جهت توسعه و گسترش علم بلاکچین فعالیت می‌کند.

ماجرا از کجا شروع شد؟

مجموعه فانداچین از سال 1399 در زمینه‌های مرتبط با بلاکچین و ارزهای دیجیتال به فعالیت می‌پردازد. از آموزش‌های مجازی گرفته تا مشاوره جهت سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال، اما عمده فعالیت، در زمینۀ علوم مرتبط با تکنولوژی بلاکچین است. از این رو ترویج این تکنولوژی نوظهور و معرفی آن، از هدف‌های اصلی مجموعه قرار گرفت. حال مسئله کیفیت و نحوه انتقال این اطلاعات بود، بر همین مبنا، مجله «زنجیره فناوری» شکل گرفت، تا ترویج و گسترش این تکنولوژی و در دسترس بودن آن، بهتر و آسان‌تر شود.

درباره ما

مجله زنجیره فناوری، یک مرجع تخصصی برای مقالات علمی مرتبط با فناوری بلاکچین با شماره ثبت 93892  است. که به اختصار آن را «زنجیره» می‌نامیم. در مجله زنجیره شما می‌توانید آخرین مقالات، یادداشت‌ها، نقدها، تحلیل‌ها و… را بخوانید و با پیشرفت این تکنولوژی همراه شوید. ما مجله را به دو روش فیزیکی (چاپی) و الکترونیکی عرضه می‌کنیم تا در هرجایی هستید به راحتی بتوانید مجله را تهیه و مطالعه کنید. همچنین تصمیم ما به جهت عرضه مجله چاپی به این جهت است، که با توجه به پایین آمدن سرانه مطالعه در ایران، بتوانیم مخاطبان خود را به مطالعه بیشتر تشویق کنیم.


اهداف ما

اهداف ما در زنجیره فناوری، انتقال دانش این تکنولوژی به افراد متخصص و به ویژه عموم مردم است. ما قصد داریم تا با آگاهی بخشی، جامعه را با این تکنولوژی آشنا سازیم. زیرا ترویج این فناوری باعث می‌شود تا سطح علمی جامعه رشد کند و افکار نوآورانه‌ای شکل بگیرد؛ بی‌شک نتیجه این امر، ایجاد طرح‌هایی خواهد بود که به پیشرفت کشور کمک خواهد کرد. از طرفی دیگر قصد داریم همکاری خود را با نویسندگان، پژوهشگران، متخصصان، اساتید دانشگاه، دانشجویان و همه افراد علاقه‌مند به این تکنولوژی گسترش دهیم، تا مطالب ارزشمند را گردآوری، و در اختیار همگان قرار دهیم.

چشم‌انداز ما

چشم‌انداز ما در مجله زنجیره این است تا به یک مرجع تخصصی و معتبر در حیطه فناوری بلاکچین تبدیل شویم. و در کنار تمامی عزیزانی که در این حیطه به فعالیت می‌پردازند، ما نیز ماموریت خود را در ترویج این دانش ارزشمند انجام دهیم.

تیم ما

تیم ما متشکل از استاید دانشگاه، دانشجویان و نویسندگان، فعالان و علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی و رسانه‌ای است.

محمدحسن محمدپور

صاحب امتیاز و مدیرمسئول

سبحان شکری

سردبیر

علی دولیخانی

جانشین مدیر مسئول

علی صالحی

فضای مجازی

علیرضا صمدی

مدیر فروش

download

محمدحسین‌ پیش‌دار

مشاور سردبیر

پذیرای نظرات، انتقادات و همکاری شما هستیم!

بی‌شک، فعالیتی بدون نقد، پیشنهادات گوناگون، رشد نخواهد کرد، همچنین ما در مجله زنجیره فناوری، مشتاقانه منتظر همکاری فعالین و علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی و بلاکچین هستیم.

پیمایش به بالا